Gechter - der Pressenspezialist

Unsere Produkte: Kniehebelpresse, Handhebelpresse, Zahnstangenpresse ...

Service

Kontakt und Impressum

News über Gechter Pressen

Messetermine

Jobs und Kooperationen

Nabídky volných míst
Gechter Pressen (Zahnstangenpressen, Kniehebelpressen,  Handhebelpressen, Sondermaschinen...)

NabÍdky volných míst

Od založení podniku v roce 1952 se firma GECHTER GmbH neustále rozšiřuje.
Díky vynikající kvalitě výrobků, neustále zlepšované technice výrobků orientované na zákazníka a se svojí konkurenceschopností spočívající na těch nejmodernějších výrobních postupech si tento podnik vybudoval svoji přední pozici na světovém trhu.

Abychom mohli naše výrobky i nadále nabízet s orientací na trh, hledáme pracovníky do těchto pozicí:

Elektrotechnik

Vaším úkolem bude

Vývoj řízení v oblasti výroby strojů.
Dozor na výrobu a zprovoznění elektronických a pneumatických řízení.
Tvorba schémat zapojení a dokumentace v ECAD 4.
Programování SPS řízení (např. Siemens S7 200/300 a Protool).
Znalosti elektronického, pneumatického a příp. hydraulického řízení.
Požadujeme praktické zkušenosti z oboru elektrotechniky.
Kvůli možnému servisu přímo u zákazníků je nutný řidičský průkaz skupiny B.

Jako podnik s budoucností Vám nabízíme jisté pracovní místo a zajímavé perspektivy do budoucna.

Pošlete prosím Vaši žádost s informacemi o Vás a Vaší představě platových podmínek na následující adresu nebo e-mail: jobs@gechter.com .

Gechter GmbH
Hannelore-Gechter-Straße 2
D-91074 Herzogenaurach

Těšíme se na Vaše žádosti.